NA RYNKU OD 27 LAT!

Witamy na stronie WWW.SOFT-AV.PL

Firma "OPROGRAMOWANIE ANTYWIRUSOWE" została założona 1 czerwca 1997 roku. Początkowo głównym celem była sprzedaż oprogramowania antywirusowego AntiViral toolkit Pro obecnie Kaspersky AntiVirus. Dziś głównym produktem antywirusowym sprzedawanym przez firmę jest program Doctor Web.

Programy antywirusowe dostępne w ofercie firmy

nasza strona
Zapraszamy na naszą stronę Dr Web
Acronis Arcavir G DATA Outpost
E SET AVG AntyVirus Panda Software Kaspersky
F-SECURE MediaRecovery EncPost

Nowość w ofercie

Nasz oferta zostaje rozszerzona o SPRZĘT KOMPUTEROWY. Ofertę cenowa przygotowujemy indywidualnie zgodnie ze specyfikacja klienta. Nasi handlowcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Fsecure

Oferta została poszerzona o nowe produkty F-Secure. W celu zapoznania się z nową gamą produktów zapraszamy do działu "OFERTA" lub prosimy o kontakt z naszym biurem. Nasi handlowcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Buchalter

W naszej ofercie pojawiła się kolejna rodzina programów antywirusowych. Już od pierwszych dni oferty mamy dla Państwa bardzo atrakcyjne ceny. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do działu "OFERTA" lub prosimy o kontakt z naszym biurem. Nasi handlowcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Buchalter

W odpowiedzi na rosnące wymagania naszych klientów dodaliśmy do naszej oferty kolejne kategorie oprogramowania. Na dzień dzisiejszy polecamy Państwu program księgowy Buchalter wyprodukowany przez firmę GRAF-SOFT. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Nasi handlowcy odpowiedzą na Państwa pytania.


Współpraca z nami to same korzyści

Zapraszamy do zakupu polecanego przez naszą firmę oprogramowania nie tylko klientów bezpośrednich, ale i wszystkie firmy komputerowe, które chciałyby rozpocząć z nami współpracę handlową. W ramach współpracy handlowej gwarantujemy Państwa firmie:

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do zapoznania się dokładniej z naszą ofertą.