NA RYNKU OD 27 LAT!

Nasze promocje

Wybierz produkt:

F-Secure Anti-Virus - zadzwoń po cenę
F-Secure Internet Security - zadzwoń po cenę
F-Secure Business Suite - zadzwoń po cenę
F-secure Client Security- zadzwoń po cenę
F-Secure Anti-Virus for Workstations - zadzwoń po cenę
F-Secure Anti-Virus for Windows Servers - zadzwoń po cenę
F-Secure Anti-Virus for Citrix Servers - zadzwoń po cenę
F-Secure Linux Server Security - zadzwoń po cenę
F-Secure Anti-Virus for Microsoft Exchange - zadzwoń po cenę
F-Secure Internet Gatekeeper for Linux - zadzwoń po cenę
F-Secure Internet Gatekeeper for Windows - zadzwoń po cenę
F-Secure Policy Manager - zadzwoń po cenę
F-Secure Protection Service for Business - zadzwoń po cenę
F-Secure Mobile Security for Business - zadzwoń po cenę

F-Secure Anti-Virus

 • Prosta w obsłudze ochrona przed wirusami
 • Błyskawicznie działająca ochrona
 • Chroniona prywatność dzięki ochronie antyszpiegowskiej
 • Usprawniona obsługa
 • Łatwa instalacja i obsługa
 • Najszybsza ochrona przed wirusami
 • Oprogramowanie w Twoim języku

Obsługiwane platformy
Windows 7 (wszystkie wersje)
Windows Vista (wszystkie wersje)
Windows XP Home Edition
Windows XP Professional
Windows XP Media Center Edition

lista produktów

F-Secure Internet Security

Program F-Secure Internet Security zapewnia bezpieczeństwo w sieci i sprawne dziłanie komputera. Zaprojektowana od podstaw nowa wersja działa o 60% szybciej, zużywa o 70% mniej zasobów i zapewnia zaawansowaną ochronę przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, spamem  i cyberprzestępcami.

Program Internet Security jest wyposażony w automatyczne aktualizacje i zaawansowaną technologię rozproszonej sieci ochrony czyli in the cloud, które zapewniają najszybszą ochronę przed nowymi zagrożeniami. Nowa funkcja ochrona przeglądania informuje o tym, które witryny są bezpieczne, a których należy unikać. Dzięki niej szkodliwe witryny są automatycznie blokowane. Dodatkowo funkcja kontroli rodzicielskiej chroni dzieci przed nieodpowiednimi treściami w Internecie. Szczegółowe badania umożliwiły opracowanie rozwiązania określającego nowe standardy bezpiecznego korzystania z komputerów. Wszystkie problemy są rozwiązywane automatycznie bez angażowania użytkownika. Bez względu na wykonywane czynności gwarantujemy pełną ochronę podczas sufrowania, korzystania z poczty elektronicznej, bankowości on line czy zakupów oraz aukcji internetowych.

Wymagania systemowe Obsługiwane platformy
Windows 7 (wszystkie wersje)
Windows Vista (wersje 32- i 64-bitowe)
Windows XP Home, Windows XP Pro, Windows XP Media Center

lista produktów

F-Secure Business Suite

Pakiet F-Secure Business Suite stanowi idealne połączenie kluczowych elementów niezbędnych do ochrony sieci firmowych przed współczesnymi zagrożeniami z Internetu. Przy użyciu F-Secure Business Suite można centralnie zarządzać zabezpieczeniami stacji roboczych, poczty e-mail, serwerów oraz bram. Pakiet zapewnia kompleksową ochronę firmom.

Jego elementy zostały zoptymalizowane pod kątem minimalnego wpływu na działanie systemu. Sposób obsługi i konfiguracji, a także metody aktualizowania i kupowania zaprojektowano tak, aby były możliwie najprostsze, spełniając przy tym nawet najbardziej skomplikowane wymagania dużych i małych przedsiębiorstw.

Ochrona komputerów stacjonarnych i przenośnych
Pakiet F-Secure Business Suite pozwala zabezpieczyć firmowe komputery przenośne i stacjonarne przed wszystkimi zagrożeniami online, takimi jak wirusy, oprogramowanie szpiegujące i próby uzyskania dostępu przez osoby nieupoważnione. Technologia DeepGuard zapewnia proaktywną ochronę przed nowymi zagrożeniami. Działająca w oparciu o tę technologię sieć udostępnia aktualizacje zabezpieczeń w czasie krótszym niż 60 sekund od momentu wykrycia nieznanego wcześniej złośliwego kodu.

Ochrona serwerów
Pakiet F-Secure Business Suite chroni firmowe serwery plików, a także powstrzymuje rozprzestrzenianie się złośliwego oprogramowania w sieci z zainfekowanych już komputerów. Przy użyciu tego pakietu można zabezpieczyć serwery z systemami Windows i Citrix.

Ochrona poczty e-mail i filtrowanie sieci Web
Dostępne w F-Secure Business Suite zabezpieczenia poczty e-mail (SMTP)i funkcje filtrowania ruchu w sieci Web (HTTP i FTP) usuwają złośliwe oprogramowanie. Wszystkie wirusy z wewnętrznego ruchu poczty e-mail i komunikacji między biurami są wykrywane i usuwane. Ponadto pakiet zapewnia szczelną ochronę przed spamem. Niedoścignione zabezpieczenia danych W pakiecie F-Secure Business Suite zawarto wielokrotnie nagradzane składniki zabezpieczeń, na których przedsiębiorstwa mogą polegać. Firma F-Secure ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży zabezpieczeń. Jej innowacyjnerozwiązania obejmują pierwsze na świecie technologie skanowania w czasierzeczywistym, scentralizowanego zarządzania, wykrywania programów typu rootkit, ochrony urządzeń przenośnych, zabezpieczeń w formie usług,rozproszonych sieci ochrony w czasie rzeczywistym, a także zabezpieczeń przed wykorzystywaniem luk w zabezpieczeniach internetowych. Zawsze aktualna ochrona Unikatowe funkcje proaktywnej ochrony zawarte w pakiecie F-Secure Business Suite stanowią zabezpieczenie przed nowo powstającymi zagrożeniami. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony, oprócz proaktywnych technologii, wymagane są również aktualizacje tradycyjnego rozwiązania, które działa w oparciu o sygnatury. Zaawansowane mechanizmy aktualizacji automatycznie i skutecznie eliminują zagrozenia.

Rozbudowane centralne zarządzanie
Oprogramowanie F- Secure Policy Manager umożliwia scentralizowane instalowanie, konfigurowanie i aktualizowanie wszystkich aplikacji zabezpieczających za pośrednictwem jednej konsoli. Ponadto administrator może z łatwością definiować i wdrażać zasady ochrony danych, a także monitorować działanie sieci przez generowanie szczegółowych raportów o stanie bezpieczeństwa.

Technologia in-the-cloud
Współczesne złośliwe oprogramowanie może włamać się nawet do komputera, który jest zabezpieczony. Firma F-Secure jest pierwszym na świecie producentem rozwiązań antywirusowych, który opracował sieć ochrony w czasie rzeczywistym udostępniającą zabezpieczenia w ciągu kilkudziesięciu sekund od wykrycia pierwszego potwierdzonego rodzaju nowego zagrożenia. To rozwiązanie działa w oparciu o technologię F-Secure DeepGuard, która korzysta z rozproszonej sieci komputerów w celu zapewnienia błyskawicznej ochrony przednieznanymi wcześniej zagrożeniami.

Ochrona przed wykorzystywaniem luk w zabezpieczeniach internetowych
Jedną z najważniejszych aplikacji biznesowych jest obecnie przeglądarka sieci Web. Jest to również cel dla osób usiłujących wykorzystywać luki w zabezpieczeniach. Pakiet F-Secure Business Suite został wyposażony w zaawansowane technologie umożliwiające korzystanie z Internetu bez obawy, a także ułatwiające określanie wiarygodności zawartości online.

Doświadczenie i zaangażowanie laboratorium zabezpieczeń firmy F-Secure
Użyteczność i niezawodność produktów antywirusowych jest wprost proporcjonalna do liczby badań i zaangażowania w ich opracowywanie. Właśnie dlatego oprogramowanie F-Secure Anti-Virus stale zdobywa uznanie w testach porównawczych z konkurencyjnymi produktami.

Kluczowe funkcje
Doskonała inwestycja: całkowita ochrona sieci, łatwe zarządzanie licencjami i mniej czasu potrzebnego na administrowanie. Kompleksowe zabezpieczenia dla komputerów przenośnych i stacjonarnych oraz serwerów, a także filtrowanie poczty e-mail i ruchu w sieci Web. Najnowsze technologie in-the-cloud zapewniają aktualizacje zabezpieczeń w czasie rzeczywistym, w ciągu 60 sekund od potwierdzenia wykrycia nowego zagrożenia. Integracja z oprogramowaniem F-Secure Policy Manager™ ułatwia konfigurowanie, wdrażanie i monitorowanie zasad zabezpieczeń za pośrednictwem centralnej konsoli.

Nieprzerwanie najwyższy poziom ochrony dzięki automatycznym aktualizacjom zabezpieczeń przed wirusami, spamem i oprogramowaniem szpiegującym. Aktualizacje są przeprowadzane codziennie przy użyciu minimalnej przepustowości połączenia. Laboratorium firmy F-Secure pracuje przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, aby zagwarantować błyskawiczny czas reakcji w przypadku nowych zagrożeń. Wszystkie elementy pakietu zostały zoptymalizowane w celu zapewnienia maksymalnej ochrony przy minimalnym wpływie na wydajność systemu.

Produkty w pakiecie
F-Secure Policy Manager
F-Secure Client Security
F-Secure Anti-Virus for Workstations
F-Secure Anti-Virus for Windows Servers
F-Secure Anti-Virus for Citrix Servers
F-Secure Anti-Virus for Microsoft Exchange
F-Secure Spam Control
F-Secure Internet Gatekeeper for Linux

lista produktów

F-secure Client Security

Najważniejsze funkcje produktu Client Security:
- Automatyczna ochrona w czasie rzeczywistym
- Ochrona przed nieznanymi zagrożeniami przy użyciu technologii DeepGuard
- Zdalnie zarządzany skaner Blacklight do wykrywania rootkitów
- Ochrona przeglądania z klasyfikacją i blokowaniem witryn internetowych
- Skanowanie poczty e-mail i ruchu w sieci Web
- Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym
- Zapora z funkcją zapobiegania włamaniom
- Kontrola aplikacji
- Automatycznie aktualizowane technologie skanowania z funkcjami bezawaryjnego rozpowszechniania i równoważenia obciążeń
- Centralne zarządzanie

lista produktów

F-Secure Anti-Virus for Workstations

Anti-Virus stanowi zaawansowane rozwiązanie zabezpieczające przed wirusami,oprogramowaniem szpiegującym i rootkitami (technologia BlackLight). W skład tego rozwiązania wchodzi technologia DeepGuard zapewniająca ochronę przed zagrożeniami typu „zero-hour”. Anti-Virus korzysta z minimalnej ilości zasobów, jest wyposażony w funkcje centralnego instalowania, konfigurowania i zarządzania. Dodatkowo zastosowano w nim odnowiony i prosty w obsłudze interfejs użytkownika. W celu uzyskania kompleksowej ochrony dla stacji roboczych z systemem Windows, z uwzględnieniem skanowania poczty e-mail, osobistej zapory i ochrony przeglądania, zalecamy użycie rozwiązanie Client Security. Obsługiwane systemy operacyjne:

- Windows 7 32-bit and 64-bit editions
- Windows Vista 32-bit and 64-bit editions SP0 / SP1 / SP2
- Windows XP Home Edition with  SP2 / SP3 32-bit editions
- Windows XP Professional Edition with SP2 / SP3 32-bit editions

lista produktów

F-Secure Anti-Virus for Windows Servers

 • Ochrona w czasie rzeczywistym przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i ryzykownym oprogramowaniem
 • Technologia F-Secure Blacklight™ wykrywająca i usuwająca programy typu rootkit
 • Skanowanie zaplanowane
 • Automatyczne aktualizacje sygnatur
 • Centralne zarządzanie za pomocą produktu F-Secure Policy Manager
 • Obsługa wersji 64-bitowej
 •   
 • Łatwe serwisowanie
 • Dostępność w kilku językach
lista produktów

F-Secure Anti-Virus for Citrix Servers

 • Ochrona w czasie rzeczywistym przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i ryzykownym oprogramowaniem
 • Technologia F-Secure Blacklight™ wykrywająca i usuwająca programy typu rootkit
 • Skanowanie zaplanowane
 • Automatyczne aktualizacje sygnatur
 • Centralne zarządzanie za pomocą produktu F-Secure Policy Manager
 • Obsługa wersji 64-bitowej
 •   
 • Łatwe serwisowanie
 • Dostępność w kilku językach
lista produktów

F-Secure Linux Server Security

 • Ochrona w czasie rzeczywistym przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i ryzykownym oprogramowaniem
 • Skanowanie zaplanowane
 • Automatyczne aktualizacje sygnatur
 • Centralne zarządzanie za pomocą produktu F-Secure Policy Manager
 • Obsługa wersji 64-bitowej
 •   
 • Łatwe serwisowanie
 • Dostępność w kilku językach

Obsługiwane platformy
F-Secure Anti-Virus for Linux Servers
Obsługiwane są następujące 32-bitowe dystrybucje systemu Linux:
Asianux 2.0 i 3.0
Debian 4.0
Miracle Linux 3.0
Red Hat Enterprise Linux 3, 4 i 5
SUSE Linux 10 i 10.1
SUSE Linux 9.0 i 9.3
openSUSE 10.2 i 10.3
SUSE Linux Enterprise Desktop 10
SUSE Linux Enterprise Server 9 i 10
Turbolinux 10 i 11
Ubuntu 6.06 LTS (Dapper Drake)
Ubuntu 7.10 (Gutsy Gibbon)
Ubuntu 8.04 (Hardy Heron)
CentOS 4/5
Za pomocą 32-bitowych pakietów zgodności obsługiwane są następujące 64-bitowe dystrybucje (AMD64/EM64T):
Asianux 2.0
Asianux Server 3.0
Debian 4.0
Fedora Core 7
Red Hat Enterprise Linux 4 i 5
SUSE Linux Enterprise Desktop 10
SUSE Linux Enterprise Server 9 i 10
SUSE Linux 10.1
Turbolinux 10 i 11
Ubuntu 7.10 (Gutsy Gibbon)
Ubuntu 8.04 (Hardy Heron)

lista produktów

F-Secure Anti-Virus for Microsoft Exchange

 • Skanowanie  wiadomości przychodzących i wychodzących w czasie rzeczywistym
 • Powstrzymywanie wirusów w dokumentach zamieszczanych na publicznych forach
 • Zaawansowane filtrowanie wiadomości
 • Opcje filtrowania spamu i zawartości
 • Opcjonalny moduł F-Secure Spam Control
 • Obsługa zaufanych nadawców i odbiorców (wersja 7)
 • Proaktywna ochrona przed nowymi, nieznanymi zagrożeniami (wersja 7)
 • Automatyczne aktualizacje definicji wirusów
 • Centralne zarządzanie zapewniające efektywność
 • Połączenie łatwości obsługi z zaawansowaną funkcjonalnością
 • Zwiększanie produktywności, oszczędzanie przepustowości sieci i zmniejszanie kłopotów firmy związanych z odpowiedzialnością prawną

Obsługiwane platformy
Microsoft Exchange Server 2007
Microsoft Exchange Server 2003
Microsoft Exchange Server 2000
Microsoft Windows Server 2008
Microsoft Windows Server 2003 R2
Microsoft Windows Server 2003
Microsoft Windows Server 2000

lista produktów

F-Secure Internet Gatekeeper for Linux

Najważniejsze funkcje
 • Wysoka wydajność i niezawodność połączona z niskim całkowitym kosztem utrzymania
 • Ochrona antywirusowa poczty e-mail (SMTP i POP), ruchu sieci Web (HTTP) i przesyłanych plików (FTP)
 • Blokowanie niepożądanej zawartości na podstawie typu pliku
 • Możliwość przesyłania ruchu internetowego w trybie anonimowym
 • Możliwość blokowania składników ActiveX/skryptów (JavaScript/VBScript)
 • Odszyfrowywanie i skanowanie zaszyfrowanych plików ZIP oraz powstrzymywanie zaszyfrowanych wirusów
 • Filtrowanie spamu, tworzone w czasie rzeczywistym czarne listy (RBL) ruchu SMTP i POP oraz filtrowanie według tematu wiadomości e-mail
 • Filtrowanie poczty e-mail przy użyciu nagłówków identyfikujących spam
 • Możliwość wdrożenia jako przezroczystego serwera proxy
 • Obsługa metody uwierzytelniania POP przed SMTP
 • Łatwe w użyciu lokalne lub zdalne funkcje zarządzania
 • Automatyczne aktualizacje definicji wirusów

Szczegóły techniczne
Obsługiwane platformy
Procesor zgodny z architekturą x86 (zalecane 2 GHz lub szybszy). Co najmniej 512 MB pamięci RAM (zalecany 1 GB lub więcej). Co najmniej 5 GB wolnego miejsca na dysku (zalecane 20 GB) Zainstalowana jedna z następujących dystrybucji systemu Linux:
32-bitowe:
Red Hat Enterprise Linux 3/4/5
CentOS 3/4/5
Turbolinux 10 Server/11 Server
Asianux Server 3
Asianux 2.0 (MIRACLE LINUX 4.0)
Asianux 1.0 (MIRACLE LINUX 3.0)
SuSE Linux Enterprise Server 9/10/11
SuSE Linux 10.2/10.3
Debian GNU/Linux 4.0/5.0
Ubuntu 8.04
64-bitowe:
Red Hat Enterprise Linux 4/5
CentOS 4/5
Turbolinux 10 Server/11 Server
Asianux Server 3
Asianux 2.0 (MIRACLE LINUX 4.0)
SuSE Linux Enterprise Server 9/10/11
Ubuntu 8.04

lista produktów

F-Secure Internet Gatekeeper for Windows

Najważniejsze funkcje
 • Wysoka wydajność i niezawodność połączona z niskim całkowitym kosztem utrzymania
 • Ochrona antywirusowa poczty e-mail (SMTP i POP), ruchu sieci Web (HTTP) i przesyłanych plików (FTP)
 • Blokowanie niepożądanej zawartości na podstawie typu pliku
 • Możliwość przesyłania ruchu internetowego w trybie anonimowym
 • Możliwość blokowania składników ActiveX/skryptów (JavaScript/VBScript)
 • Odszyfrowywanie i skanowanie zaszyfrowanych plików ZIP oraz powstrzymywanie zaszyfrowanych wirusów
 • Filtrowanie spamu, tworzone w czasie rzeczywistym czarne listy (RBL) ruchu SMTP i POP oraz filtrowanie według tematu wiadomości e-mail
 • Filtrowanie poczty e-mail przy użyciu nagłówków identyfikujących spam
 • Możliwość wdrożenia jako przezroczystego serwera proxy
 • Obsługa metody uwierzytelniania POP przed SMTP
 • Łatwe w użyciu lokalne lub zdalne funkcje zarządzania
 • Automatyczne aktualizacje definicji wirusów

Szczegóły techniczne
Obsługiwane platformy
- Microsoft® Windows 2000 Server 
- Microsoft® Windows 2000 Advanced
- Microsoft® Windows Server 2003, Standard Edition 
- Microsoft® Windows Server 2003, Enterprise Edition 
- Microsoft® Windows Server 2003 R2, Standard Edition
- Microsoft® Windows Server 2003 R2, Enterprise Edition
- Microsoft ® Windows Server 2003, Standard x64 Edition
- Microsoft® Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition

lista produktów

F-Secure Policy Manager

Najważniejsze funkcje
 • Centralne zarządzanie Instalowanie, konfigurowanie, aktualizowanie, uaktualnianie, zarządzanie i monitorowanie aplikacji zabezpieczeń odbywa się z jednej lokalizacji.
 • Niski całkowity koszt posiadania Bez kosztów i problemów związanych z instalacjami ręcznymi. Żadne dodatkowe rozwiązania sprzętowe ani programowe, takie jak bazy danych lub serwery internetowe, nie są potrzebne.
 • Szybkie zarządzanie politykami bezpieczeństwa Zmiana i rozpowszechnianie polityk bezpieczeństwa w całych organizacjach trwa zaledwie kilka minut, co zapewnia krótki czas reakcji na nowe zagrożenia.
 • Blokowanie ustawień Blokada ustawień zabezpieczeń na stacjach roboczych zapobiega wyłączeniu ochrony przez użytkowników końcowych.
 • Szczegółowe raporty graficzne Z łatwością można generować wyczerpujące raporty dotyczące alertów zabezpieczeń i stanu sieci. Wstępnie zdefiniowane raporty graficzne są również dostępne w produkcie F Secure Policy Manager Web Reporting.
 • Łatwe dodawanie Administratorzy działu IT mogą tworzyć reguły w celu automatycznego dodawania nowych hostów w hierarchii domeny zabezpieczeń bez konieczności ręcznego importowania poszczególnych komputerów.

Wspierane systemy operacyjne
- Windows 2000 Server SP 4 or higher
- Windows 2000 Advanced Server SP 4 or higher
- Windows Server 2003 SP 1 or higher 64-bit, Editions: Standard, Enterprise

lista produktów

F-Secure Protection Service for Business

Składniki rozwiązania i ich funkcje

Portal F-Secure PSB
Korzystając z portalu online, można zarządzać ustawieniami zabezpieczeń systemu, przeglądać jego stan i tworzyć raporty z dwolnego miejsca.

F-Secure PSB Workstation Security
Rozbudowane zabezpieczenia dla komputerów stacjonarnych i przenośnych: ochrona przed wirusami i programami szpiegowskimi, funkcja zapobiegania włamaniom, kontrola systemu, proaktywna ochrona (DeepGuard), wykrywanie programów typu „rootkit” (Blacklight) i filtrowanie spamu.

F-Secure PSB Server Security
Ochrona przed wirusami i programami szpiegowskimi, wykrywanie programów typu „rootkit”, lokalne ustawianie funkcji zabezpieczeń (jeśli zezwala na to portal), automatyczne aktualizacje definicji wirusów.

F-Secure PSB E-mail and Server Security
PSB Server Security, Anti-Virus for MS Exchange i Spam Control for MS Exchange ma automatyczne aktualizacje definicji wirusów. Oprogramowania Exchange jest zarządzane za pośrednictwem strony www.

Korzyści
Rozwiązanie F-Secure Protection Service for Business w wersji Standard jest łatwe w instalacji, wdrażaniu i konfigurowaniu. Portal do zarządzania oferuje już zdefiniowane profile zabezpieczeń, które są dobrym punktem wyjścia dla zabezpieczeń IT. Dostępne są profile dla różnych grup użytkowników. Rozwiązanie zawiera wszystkie potrzebne elementy — ochronę przed wirusami i programami szpiegowskimi, kontrolę spamu, funkcję zapobiegania włamaniom, kontrolę aplikacji oraz firewall. Portal do zarządzania jest dostępny z dowolnego miejsca i w każdym czasie. Automatyczne aktualizacje zabezpieczeń i uaktualnienia oprogramowania są dostarczane bezpośrednio na stacje robocze. Dzięki temu rozwiązanie jest łatwe w utrzymaniu. Stały monitoring poziomu zabezpieczeń urządzeń wykorzystywanych w biurze i przez pracowników zdalnych.

Obsługiwane platformy
F-Secure PSB Workstation Security
Windows Vista (32/64-bitowa), XP, 2000

F-Secure PSB Server Security
Microsoft Windows 2000/2003/2008 Server

F-Secure PSB E-mail and Server Security
Microsoft Small Business server 2003
Microsoft Windows 2000/2003
Microsoft Exchange 2003Microsoft Windows 2000/2003/2008 Server

F-Secure PSB E-mail and Server Security
Microsoft Small Business server 2003
Microsoft Windows 2000/2003
Microsoft Exchange 2003
Microsoft Windows 2000/2003/2008 Server

F-Secure PSB E-mail and Server Security
Microsoft Small Business server 2003
Microsoft Windows 2000/2003
Microsoft Exchange 2003

lista produktów

F-Secure Mobile Security for Business

 • Zapewnia ochronę w przypadku zgubienia lub kradzieży
  Każdy telefon komórkowy może zostać zgubiony lub skradziony, dlatego warto mieć możliwość zdalnego zlokalizowania, zabezpieczenia i kontrolowania takiego urządzenia. Funkcja Anti-Theft pozwala zdalnie odnaleźć telefon, zablokować urządzenie, a nawet wymazać wszystkie poufne informacje. Za pośrednictwem wiadomości SMS przesyła również informacje o numerze telefonu nowej karty SIM włożonej do utraconego telefonu. Wszystko to zapewnia ochronę firmowych i poufnych informacji przed nieodpowiednim wykorzystaniem. Bezpieczne surfowanie za pomocą telefonu Nowa funkcja ochrony przeglądania informuje o tym, które witryny są bezpieczne, a których lepiej unikać. W celu zapewnienia bezpieczeństwa szkodliwe witryny są blokowane automatycznie.
 • Wykrywanie i usuwanie oprogramowania szpiegującego
  Rozwiązanie F-Secure Mobile Security for Business usuwa oprogramowanie instalowane bez wiedzy użytkownika, zapewniając bezproblemową i wolną od zagrożeń pracę.
 • chrona telefonu typu Smartphone przed wszystkimi typami złośliwego oprogramowania
 • Ochrona w czasie rzeczywistym przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, robakami i trojanami. Automatycznie aktualizowana ochrona, o której niezawodność dbają cieszące się światową renomą laboratoria firmy F-Secure — telefon jest bezpieczny teraz i przygotowany na przyszłość.
 • Ochrona telefonów typu Smartphone przed hakerami
  Prywatne dane są bezpieczne dzięki zaawansowanej osobistej zaporze, która uniemożliwia hakerom i robakom włamania do telefonów typu Smartphone.
 • Lekkość, wydajność i prostota
  Dzięki sprawnej i wydajnej technologii skanowania rozwiązanie F-Secure Mobile Security for Business zapewnia kompletną ochronę bez wpływu na działanie telefonu. Nowy i wygodny w obsłudze interfejs użytkownika ułatwia zapewnianie bezpieczeństwa.
 • Najszybsza ochrona przed zagrożeniami dla urządzeń przenośnych
  Częste automatyczne aktualizacje zapewniają najszybszą ochronę urządzeń przenośnych przed zagrożeniami. Natychmiastowa reakcja i szybkie środki zaradcze podczas nowych i rozwijających się zagrożeń zapewniają pracujące całą dobę laboratoria firmy F-Secure.
 • Centralne zarządzanie
  Centralne zarządzanie ułatwia administratorom działów IT i partnerom monitorowanie stanu ochrony wszystkich telefonów typu Smartphone objętych usługą. Natomiast nowa funkcja Anti-Theft pozwala kontrolować za pomocą portalu zgubione lub skradzione telefony.
 • Zarządzanie urządzeniami
  Rozwiązanie F-Secure Mobile Security for Business obsługuje standard zarządzania urządzeniami, zdefiniowany przez organizację OMA (Open Mobile Alliance). W celu wykorzystania możliwości zarządzania urządzeniami, w firmie powinien być zastosowany odpowiedni system na przykład produkty Nokia Intellisync lub mFormation. Administrator może korzystać z systemu do wykonywania skomplikowanych lub powtarzających się czynności związanych z zarządzaniem w imieniu użytkownika końcowego — bezprzewodowo.

Obsługiwane platformy
- Symbian
- Windows Mobile
- Android (2 kwartał 2010) — wersja dla systemu Android nie jest wyposażona wzaporę

lista produktów

(Wszystkie ceny są cenami brutto. Ceny obejmują nowe produkty, w przypadku kontynuacji lub innej ilości stanowisk prosimy o kontakt z biurem handlowym tel. 61 66 26 955 mail: biuro@soft-av.pl)